DST
 
Polski Deutsch

Jesteś niezalogowany
NOWE KONTOä ß ö ü ą ę ś ć ł ń ó ż ź

Nie znaleziono żadnego obiektu
Szukaj Wyczyść

Wyników: 4  


komentarze 1
Żołnierze 69 Pułku Artylerii Przeciwlotniczej z Leszna na poligonie w rejonie Świętoszowa. Na zdjęciu żołnierze IV i V baterii na wyrzutniach w położeniu marszowym. Pułk ten regularnie odbywał ćwiczenia na tym poligonie-wówczas mówiło się, że jedziemy na Trzebień. Rozładunek sprzętu, który przyjechał koleją odbywał się na stacji Leszno Górne. Obóz znajdował się pod namiotami gdzieś pomiędzy Trzebieniem i Świętoszowem. Pamiętam, że w tym rejonie miejsce stałej dyslokacji miała radziecka jednostka obrony przeciwlotniczej wyposażona w zestawy Krug. Widziałem tam też saperów z Brzegu podczas budowy przeprawy na rzece i jednostkę z Bolesławca ze swoimi rakietami taktycznymi.
Dolny Śląsk / Powiat bolesławiecki / Świętoszów / Koszary i poligon wojskowy

Dodane: 2014-11-25 13:56:57, Przez: Matias°, Odsłon: 2829, Ocena: 6.00 (5)

komentarze 0
Żołnierze 69 Pułku Artylerii Przeciwlotniczej z Leszna na poligonie w rejonie Świętoszowa. Na zdjęciu żołnierze podczas rozwijania pkl-ki (polowy kabel lekki). Pułk ten regularnie odbywał ćwiczenia na tym poligonie-wówczas mówiło się, że jedziemy na Trzebień. Rozładunek sprzętu, który przyjechał koleją odbywał się na stacji Leszno Górne. Obóz znajdował się pod namiotami gdzieś pomiędzy Trzebieniem i Świętoszowem. Pamiętam, że w tym rejonie miejsce stałej dyslokacji miała radziecka jednostka obrony przeciwlotniczej wyposażona w zestawy Krug. Widziałem tam też saperów z Brzegu podczas budowy przeprawy na rzece i jednostkę z Bolesławca ze swoimi rakietami taktycznymi.
Dolny Śląsk / Powiat bolesławiecki / Świętoszów / Koszary i poligon wojskowy

Dodane: 2014-11-25 13:11:09, Przez: Matias°, Odsłon: 2929, Ocena: 6.00 (7)

komentarze 1
Żołnierze 69 Pułku Artylerii Przeciwlotniczej z Leszna na poligonie w rejonie Świętoszowa. Na zdjęciu wyrzutnie rakiet przeciwlotniczych Kub. Pułk ten regularnie odbywał ćwiczenia na tym poligonie-wówczas mówiło się, że jedziemy na Trzebień. Rozładunek sprzętu, który przyjechał koleją odbywał się na stacji Leszno Górne. Obóz znajdował się pod namiotami gdzieś pomiędzy Trzebieniem i Świętoszowem. Pamiętam, że w tym rejonie miejsce stałej dyslokacji miała radziecka jednostka obrony przeciwlotniczej wyposażona w zestawy Krug. Widziałem tam też saperów z Brzegu podczas budowy przeprawy na rzece i jednostkę z Bolesławca ze swoimi rakietami taktycznymi.
Dolny Śląsk / Powiat bolesławiecki / Świętoszów / Koszary i poligon wojskowy

Dodane: 2014-11-25 12:48:48, Przez: Matias°, Odsłon: 3134, Ocena: 6.00 (9)

komentarze 0
Kościół Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja.
Dolny Śląsk / Powiat bolesławiecki / Bolesławiec / Dzielnica Stare Miasto / ul. Kościelna / Kościół Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja

Dodane: 2014-11-24 07:58:43, Przez: Matias°, Odsłon: 1449, Ocena: 6.00 (4)